بهشاد آفرین

تولیدکننده تخصصی خوراک طیور

شرکت بهشاد آفرین (تولیدکننده تخصصی خوراک طیور) با مدیریت عامل حاج عباس نودهی با ۳۵ سال سابقه فعالیت در امر تولید و توزیع نهاده‌های دام و طیور سابقه درخشانی را پشتوانه خود دارد.

کارخانه تولید خوراک تخصصی طیور بهشاد آفرین در تاریخ ۱۵ تیرماه ۱۳۹۱ (مصادف با نیمه شعبان ۱۴۳۳) با ظرفیت تولید ۲۴۰۰۰تن در سال و با استفاده از متخصصین علم تغذیه طیور و دامپزشکی و مشاوره کارشناسان مجرب با آزمایشگاهی مجهز و با استفاده از بهترین مواد اولیه طبق نظرات کارشناسان کنترل کیفیت شرکت، شروع به کار کرده و با جدیت خود در این امر امید دارد با ارائه محصولاتی با کیفیت برتر بتواند گامی مؤثر در اعتلای صنعت مرغداری استان و کشور عزیزمان بردارد.

محصولات شرکت

خوراک پلت‌شده جوجه‌های گوشتی که توسط شرکت بهشاد آفرین تولید می‌شود، براساس دوره‌های سنی مصرف آنها شامل موارد ذیل می‌باشد:

تمامی این محصولات با استفاده از بهترین مواد اولیه و تحت کنترل دقیق کیفی و بهداشتی و با استفاده از برترین تکنولوژی‌های موجود تولید می‌گردد. در فرآیند تولید تخصصی خوراک طیور سعی شده‌است با بهره‌گیری از متخصصین علم تغذیه طیور و دامپزشکی و مشاوره کارشناسان، محصولاتی براساس جدیدترین اطلاعات و یافته‌های علمی و با استفاده از کاربردی‌ترین روش‌های فرمولاسیون جیره‌های غذایی، بر مبنای نژادهای تجاری برتر دنیا تولید گردد و در اختیار پرورش‌دهندگان گرامی قرار بگیرد.